Life udpate

21. august 2017 at 13:42 | Já |  Ostatní
Ne, neumřela jsem. xD A sem napíšu věci, které mě poslední dobou poznamenaly (v dobrém slova smyslu) aneb life udpate. :))


Problémy s jídlem jsem naštěstí už překonala, zase jím na mé poměry normálně. Jako asi to moc normální není, sníst za den bramborovou placku, kukuřici, kousek jablka, vypít mojito, pak si dát cuba libre a ledový čaj, ale nikdo není dokonalý. xD Zleším se, slibuju.

Prázniny už pomalu končí a já nevím... moc jsem si je neužila. Dovolená byla v pohodě, ale následný příjezd do Čech, ve kterých počet stupňů rozhodně nesplňuje mou představu o letním počasí... je mi to líto.

Trochu mi zlepšilo náladu to, že Justin má konečně už oficiálně tu novou písničku.
Jinak včera jsme se s devítiletým bráchou dívali na Óčko. Možná víte, jak je tam ten song od Harryho Stylese, Sign of the Times... Tak brácha mi při něm řekl, že tam Harry lítá proto, protože je ve skutečnosti Harry Potter. xD Jakože on to nemyslel zle, on má všechny kluky z 1D rád. Ale stejně mě podobné hlášky vždycky zabijou. xD Potřebuju už školu asi, když mě rozesměje taková blbost.


Taky uvažuju nad tím, že bych si koupila novou kabelku. V úvahu připadá jedna, která se mi opravdu líbí, od značky Gucci. Ale upřímně mě od toho dost odrazuje to, že jsou všude na netu a tržnicích samé fejky... A já opravdu nechci, aby se na mě někdo podíval, když ji budu mít, a hned by měl za to, že je to fejk. -__- Ale dost nad tím uvažuju, že bych si měla nějakou kabelku koupit, ale pokud jde o kabelky, tak já jsem docela náročná a nevím tedy, jestli si za tohle léto vůbec nějakou koupím.

Idk, asi chcete mít mé problémy, že? xD Ale mně se vždy hrozně uleví, když se z toho můžu vypsat. <3

Jinak chystám sem napsat další recenzi, tentokráte na Farmu zvířat, kterou jsem nedávno dočetla, takže bych to měla napsat dřív, než zapomenu děj. xD

Zatím se mějte. <3
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama